Společnost Huawei získala ocenění Best of Show Award at Interop v Tokiu

Layer 1
Layer 1
Layer 1
Layer 1
Layer 1
Layer 1
Altepro > Blog > Společnost Huawei získala ocenění Best of Show Award at Interop v Tokiu

Společnost Huawei se v červnu 2015 účastnila významné expozice Interop v Tokiu, kde představila své produkty a řešení, a získala hned dvě ocenění. Intertop je výroční konference, zaměřená na informační technologie, speciálně na IP sítě a dnes stále důležitější oblast „cloud computingu“. Primárně se Intertop zaměřuje na interoperabilitu a otevřenost, tedy dvě z klíčových věcí typických pro produkty společnosti Huawei Technologies.

NetEngine 5000E Core Router obdržel ocenění Best of Show Grand Prix v kategorii „Carrier/ISP Networking“. Další z produktů, který získal ocenění Best of Grand Prix Silver Medal Award v kategorii „Server &Storage” byl FusionServer RH8100 V3 8P Mission Critical Server. Kompletní seznam ocenění je k dispozici zde.

Huawei Net Engine 5000E Core Router byl zvolen díky své nadstandardní výkonnosti a energetické úspornosti zatímco FusionServer RH8100 V3 8P vyčníval svou spolehlivostí, výpočetním výkonem, flexibilitou a škálovatelností mezi svými konkurenty.

Již třetím rokem v řadě získala společnost Huawei ocenění Best of Show Award at Interop v Tokiu, což dokazuje, že její produkty a řešení neustále následují aktuální trendy a technologický vývoj a splňují náročné požadavky japonského trhu a nejen jeho.

 

Zdroj: http://e.huawei.com/en/news/global/2015/201506121051