Technologie

Našim zákazníkům nabízíme jen takové technologie, které sami používáme. Pracujeme s technologiemi, které nám dávají smysl, kterým věříme a které umíme dodat.

Vše pouze s jedním cílem – připravit pro Vás novou ICT infrastrukturu, která dokonale odpovídá požadavkům dneška a obstojí i v budoucnu.


Stojíme si za řešením

Arista

Společnost Arista Networks je světový leader v datových sítí. Stala se nejvýznamnějším dodavatelem tzv. “Cloud builderů”. Její výjimečnost spočívá v naprosté otevřenosti (žádné proprietární řešení) a flexibilitě nasazení. Chcete, aby síť fungovala podle vás, a ne vy podle ní?

Brocade

Brocade

Commvault

Commvault je synonymem pro zálohování. Společnost nabízí kompletní řešení pro zálohování, archivaci, replikaci a disaster recovery včetně zabudované ochrany proti ransomware. Díky řešení od společnosti Commvault jste schopni zálohovat jakákoliv data, včetně fyzických serverů, databází a dalších specialit.

CyberArk

CyberArk se může pyšnit svou pozicí v LEADER MAGIC QUADRANTU pro PAM (priviledge access management) a AM (access management), jenž je publikovaný nezávislou výzkumnou společností Gartner, .

CyberArk je světový leader v oblasti identity – osvoboďte uživatele od hesel a zvyšte bezpečnost svého IT pomocí MFA (multi factor autentizace).

Fortinet

Fortinet je přední světový výrobce bezpečnostních řešení, jehož hlavní výhodou je propojitelnost do Securitu Fabric. Díky integrovatelnosti všech komponent je možné získat unikátní vhled do výstupů ze všech bezpečnostních nástrojů od Fortigate přes ochranu koncových stanic (EMS), AntiSPAM až po load balancery. Povyšte ochranu svého perimetru a dopřejte uživatelům bezpečnou 2FA VPN bez nutnosti opisování tokenů.

Huawei Enterprise

Světový leader v oblasti datových sítí, diskových polí, přístupových a přenosových sítí. Řešení od společnosti Huawei se vyznačují nejlepším poměrem cena/výkon na trhu. Jejich DWDM, GPON a VDSL řešení je nejpoužívanějším v České republice. Diskové pole řady Dorado nemají v poměru cena/výkon na trhu konkurenci. Největší přidanou hodnotou společnosti je rychlý a skvělý support, který je tu vždy pro Vás.

IBM

IBM je stálicí IT trhu, diskové pole řady FlashSystem patří k leaderům z pohledu výkonu a efektivity. Jejich unikátní ochrana proti ransomware útokům zvýší bezpečí vašich dat a to bez nutnosti dalších nástrojů. Spolu v kombinaci s páskovými knihovnami nenajdete lepší řešení pro bezpečné uložení vašich dat.

Další nespornou výhodou IBM řešení je rychlá a efektivní podpora v českém jazyce.

Infoblox

Světový leader v segmentu DDI (DHCP, DNS a IPAM) a naprostá jednička v zabezpečení DNS protokolu. Pokud chcete chránit vaše IT, je nutné vědět, co se u vás v síti nachází – online IPAM je základem každé správně dokumentované sítě. DNS dnes využívá okolo 95 % malwere pro komunikaci z vaší sítě, zakažte jim to snadno a rychle pomocí řešení BloxONE.

Lenovo

Přes 8 let Lenovo ThinkSystem servery získávají největší body za spolehlivost a uptime mezi Intell based x86 server v rámci ITIC Global Server Hardware Reliability Survey. Lenovo servery jsou navrženy s ohledem na nízké pořizovací a provozní náklady s jednoduchou centrální správou.

Logmanager

Český systém na podporu řešení IT incidentů, centrální správy strojových dat, bezpečnostních informací a událostí. Pokud nemáte dostatek IT specialistů na obsluhu komplexní SIEM nástroje, pak Logmanager je správná technologie pro vaši společnost. Za mnohem nižší pořizovací náklady získáte nástroj, který bude použitelný i bez měsíčního školení na velký SIEM software. Logmanager radikálně zjednoduší správu logů z vašich IT systémů.

Palo Alto Networks

Palo Alto Networks je světový leader v oblasti bezpečnosti. Byla první společností, která přišla s pojem NextGeneration firewall a stále je jedničkou v oblasti NG FW. Hlavní výhodou řešení od Palo Alto Networks je jednoduchost a integrovatelnost všech řešení od perimetrického FW až po XDR klienta na koncovém zařízení.

Chcete bezpečnost bez kompromisů? Pak je Palo Alto vaše správná volba.

Panduit

Panduit

Progress Flowmon

Český výrobce řešení pro monitorování provozu uvnitř vaší sítě s nadstavbou pro detekci anomálií. Cenově dostupné a flexibilně škálovatelné řešení, které vám umožní nahlédnout, co se děje ve vaší síti a pomůže vám jednoduše detekovat nežádoucí provoz, a to včetně ransomware.

Progress Kemp

Progress Kemp

Pure Storage

Pure je zaměřen nejen na výkon produktů, ale hlavně na spokojenost zákazníků, která je naprosto výjimečná, a to napříč všemi odvětvími. V jednoduchosti není jen krása, ale i síla. Pure vytváří vše natolik simplifikované, že jednodušší to být už nemůže. A netýká se to pouze produktů samotných, ale i manuálů, managementu, servisu, upgrade a rozšiřitelnosti, případně i výměny kontrolerů, nebo samotných klientských programů.

Radware

Radware

Reichle de Massari

Švýcarská firma produkující jedny z nejlepších kabelážních systémů na světě. Už žádné vaření optiky, krimpování RJ45 konektorů, ale rychlý a vysokohustotní systém předkonektorovaných tras včetně online monitorování zapojených portů.

Rittal

Rittal

Ruckus

Ruckus

Runecast

Runecast

Siemon

Siemon

TORLIN

TORLIN je česká společnost zaměřující se na využití neuronových sítí v oblasti zpracování obrazu. Neplaťte za drahé kamery, ale nechte inteligenci na software a AI. Kamerový systém od společnosti TORLIN spolehlivě a rychle detekuje narušení prostoru, odchylky od normálu a zasílá notifikace na mobilní telefon.

Trend Micro

Světový leader v oblasti bezpečnosti koncových stanic, největší výkupce zranitelností na světě a výrobce jednoho z nejlepších XDR řešení. Antivir je přežitý, chcete-li ochránit vaše koncové stanice, je na čase zvolit XDR řešení a není nikdo lepší, než Trend Micro. Obrovskou výhodou je integrovatelnost s IPS (TippingPoint) a síťovou sondou (DeepDiscoveryInspector) pro maximální vizibilitu a korelaci dat.

VMware

Synonymum pro virtualizaci, dnešní standard pro virtualizaci vaší serverové infrastruktury. Nechcete investovat do tradičních diskových polí? Pak vSAN je řešení pro vás. V oblasti virtualizace není nutné dělat kompromisy, závisí na tom běh všech systémů.

Veeam

Veeam

Zabbix

Zabbix