Implementace

Od návrhu k implementaci. Co vám navrhneme „na papír“, to proměníme v realitu. Vše kompletně dodáme, nastavíme a zprovozníme. Implementaci u nás provádějí proškolení a zkušení IT profesionálové. Vždy dbáme na to, aby realizace měla minimální dopad na provoz vaší firmy.

Máte vlastní tým? Můžeme se stát pouze vaším certifikovaným dozorem implementace, který vás provede celým procesem krok po kroku.

Naši specialisté mají technické certifikace například od Huawei, Arista, Flowmon, Infoblox či Fortinet i procesní certifikace jako ITIL a PRINCE2. Dokážeme vám zaručit, že i velké realizace poběží bez obtíží a podle moderních standardů. Vše dotáhneme ke zdárnému konci.

Implementace od nás může zahrnovat nejen hardwarovou instalaci a konfiguraci dodaných zařízení, začít můžeme od fyzické vrstvy. Vybudujeme serverovnu a postaráme se o realizace kompletní datové infrastruktury – optické či metalické. S tím samozřejmě nezbytně souvisí projektové řízení a finální dokumentace celého projektu/procesu.

Potřebujete připravit datové centrum nebo vybavit datový sál v již existujícím datovém centru? Tyto implementace jsou pro nás radostí! Díky komplexním řešením je pro nás jednodušší udržet vysokou kvalitu celého projektu a následný bezproblémový provoz dodaného řešení.

Nechcete nést veškerou zodpovědnost za nasazení nového systému na svých bedrech? Ozvěte se nám!
Rádi se nezávazně pobavíme o tom, jak bychom vám mohli být nápomocní.

Kontaktujte nás!