Jsme ALTEPRO

Jdeme cestou specializace. Zaměřujeme se na ICT technologie a datovou infrastrukturu. Našim zákazníkům pomáháme již od roku 2014 rozvíjet podnikání a posouvat je kupředu rychlostí, kterou si překotný technologický vývoj žádá. S námi neusnete na vavřínech.

Co je klíčem k úspěšnému řešení jakýchkoliv projektů? Vybroušené know-how a perfektní znalost veškerých technologií, které nabízíme. To vše podpořeno léty praxe, mnoha diplomy, certifikacemi i přízní nejvýznamnějších klientů. Neustále se vzděláváme a paralelně učíme praxí.

Nejdeme cestou mainstreamu. Náš tým je složen z kvalifikovaných IT odborníků, kde se každý věnuje segmentu, v němž nejvíce vyniká. Nabízíme služby od konzultace, implementace, školení, až po servis a údržbu jak v oblasti klasické IT, tak non-IT infrastruktury. V tomto ohledu poskytujeme zcela unikátní řešení. Máme i vlastní SW vývoj a kovovýrobu.

Veškeré technologie si u nás navíc můžete osahat a vyzkoušet naživo. Naši specialisté vám pomohou najít to, co bude nejlépe vyhovovat vašim představám.

Pro naše klienty nejsme dodavatelé, ale parťáci. Spolehlivost, flexibilita a kreativita, to jsou hodnoty, které jsou u nás zaručeny.

Nevěříte? Vyzkoušejte nás!

My jsme ALTEPRO

Seznamte se se všemi členy našeho týmu. Tihle lidé budou pečovat o spokojenost vás i vašich sítí.

Reference

Nejlépe za nás mluví naše práce. A reference spokojených klientů.

Kariéra v ALTEPRO

Chcete k nám? O šikovných lidech chceme vědět i ve chvíli, kdy nikoho nehledáme!

Kontaktujte nás

Zvedněte telefon, pošlete e-mail nebo se zastavte. Máme rádi všechny formy kontaktu.