Datová centra

Revitalizace datacenter

ODDĚLENÍ TEPLÉ A STUDENÉ ULIČKY

Chcete jít s dobou a oddělit teplou a studenou zónu? Domníváte se ale, že u vás je toto zadání neřešitelné? Máte různé výšky, atypické šířky nebo hloubky rozvaděčů, či mezery mezi nimi? A navíc do nich nesmíte z důvodů porušení záruky vrtat, šroubovat?

Nezoufejte, i s takovým zadáním umíme pracovat! Zatím se před námi neobjevil žádný problém, který bychom nezvládli vyřešit. Máme zkušenosti s „ultra“ starými a nepravidelnými instalacemi, stejně tak s kombinacemi, kdy bylo nutno vést páskovou knihovnu mimo rastr podlahy, navíc s potřebou zastřešit vchod. Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám ukážeme naše předchozí práce a představíme vám řešení, které bychom navrhli u vás.

KABELÁŽE A KABELOVÉ TRASY

Potýkáte se s problémem přeplněných kabelových kanálů a jste si jisti, že spousta kabelů jen nebyla odstraněna při migraci technologií? Nejste sami, tento problém jsme pomohli vyřešit už mnoha klientům před vámi.

Nemáte dostatečnou kapacitu kabelových kanálů, ale bojíte se přidat další, abyste nerozbili koncept? Najdeme pro vás funkční řešení.

Ať už jsou vaše požadavky týkající se kabeláže a kabelových tras jakékoli, ozvěte se. Poradíme si i s netradičním a komplikovaným zadáním.

INTERIÉR

Máte zašlý sál? Špinavou zdvojenou podlahu? Potřebujete demontovat staré nepoužívané technologické celky a nikdo si na takovou práci za chodu netroufá? Víme, jak na to. V minulosti jsme na podobných projektech pracovali. Rádi pomůžeme i vám!

 

Výstavba datacenter

TECHNOLOGIE/POJETÍ DATACENTRA

Na začátku celého procesu výstavby datacentra je potřeba ujasnit si základní otázky. Co od svého nového datacentra očekáváte? Jakou má mít kapacitu?
Potřebujete datacentrum pro server housing s přímým přístupem k jednotlivým pozicím, nebo potřebujete datacentrum jen pro úzký okruh IT vaší společnosti? Jak velký má být stupeň bezpečnosti? Na všechny tyto dotazy vám pomůžeme najít odpovědi, vybereme vhodné technologie a sestavíme datacentrum tak, aby naprosto vyhovovalo vašim požadavkům.

AUDIT LOKALITY/BUDOVY

Ne každá lokalita je pro vybudování datacentra vhodná. Existuje celá řada kritérií, dle kterých je potřeba lokalitu posuzovat. Nechte si audit sestavit na zakázku od nás. Rádi vám připravíme veškerá kritéria a vstupní informace pro poptání pozemku či budovy.

PROJEKTOVÁ PŘÍPRAVA

Ve chvíli, kdy je jasná technologie a lokalita či objekt, přichází na řadu projektování. Je potřeba pečlivě zvolit logistiku datacentra, rozmístění jednotlivých sekcí, zabezpečení, energetiku, chlazení a konektivitu. Postaráme se o celé řízení průběhu projektových prací. Léta praxe, zkušenosti a know-how zúročíme ve váš prospěch. Víme, kde se skrývají slabá místa, dokážeme předvídat problémy a zajistit celý proces tak, aby vše běželo jako na drátkách.

PŘEDREALIZAČNÍ PŘÍPRAVY

Před tím, než přistoupíme k samotné realizaci, je potřeba vyřešit provozní věci samotné realizační fáze. Stavební přípravy, dopravní uzávěry pro bezpečnou manipulaci s objemnými diesel agregáty, klimatizačními chillery ap. Pomůžeme vám vyspecifikovat případné provozní komplikace, aby bylo možné se jim vyhnout.

REALIZACE

Přichází na řadu samotná realizační fáze! Za chodu řešíme mnoho problémů, které se vyskytnou. Vaší výhodou je ale silný partner na vaší straně. Celý projekt dotáhneme do zdárného konce. Datacentrum bude stát a bude nadesignováno přesně podle vašich představ!

SERVIS/ÚDRŽBA

Sestavili jsme pro vás funkční datacentrum. To ovšem vyžaduje pravidelnou péči a pečlivou údržbu. Nechte tuto část procesu na nás. Víme, co je třeba a známe každý detail, na kterém jsme zde pracovali. O to lépe dokážeme vaše datacentrum spravovat. Rádi vám zajistíme kompletní servis a údržbu.

Co dál?

Chcete se přesvědčit osobně o tom, že víme, jak optimalizovat provoz datacentra?
Ozvěte se nám! Rádi  Vám představíme možnosti a nezávazně se pobavíme o řešení, které by odpovídalo vašim potřebám.