Veeam

Veeam je cenově efektivní nástroj pro řešení dostupnosti malé a střední firmy. Řešení Veeam Backup Essentials, které zahrnuje Veeam Backup & Replication a Veeam ONE, nabízí stejné funkce pro menší firmy jako sada Veeam Availability Suite, určená pro rozsáhlá virtualizační prostředí, a nabízí vše, co k modernizaci datového centra zákazníci potřebují.

Veeam Backup & Replication v9.5 obsahuje komponenty zálohování a obnovy pro malé a střední podniky provozující svá prostředí na virtualizačních platformách VMware vSphere a Microsoft Hyper-V.

Veeam obsahuje následující funkce:

  • 2v1: backup and replication™ – efektivnější externí zálohování a obnovení včetně akcelerované replikace v síti WAN, replikace ze zálohy a převzetí služeb při selhání jedním kliknutím s podporou plánovaného převzetí služeb při selhání.
  • Instant VM Recovery™ – obnovení virtuálního počítače při selhání za méně než 2 minuty.
  • Veeam Cloud Connect – snadné rozšíření datového centra offsite díky rychlému a zabezpečenému zálohování a replikaci v cloudu.
  • SureBackup® – testování každé zálohy vždy před spuštěním pro zajištění možnosti úplného obnovení.
  • Veeam Explorer™ pro Microsoft Active Directory – okamžité obnovení jednotlivých objektů, celých kontejnerů, ale také uživatelských účtů a počítačových hesel.
  • Veeam Explorer pro Microsoft SQL – rychlé obnovení databází SQL na úrovni transakcí a obnovení databází SQL k přesnému bodu v čase.
  • Veeam Explorer pro Microsoft Exchange – okamžitý přehled a granulární obnovení jednotlivých položek Exchange, včetně odstraněných položek, které jste považovali za ztracené.

 

Co teď?

Zajímá vás, jaké benefity by vaší společnosti přineslo využití technologií Veeam? Ozvěte se nám!
Rádi se nezávazně pobavíme o řešení, které by odpovídalo vašim potřebám a možnostem.