NetApp

Společnost NetApp se v současné době řadí mezi nejvýznamnější a nejpokročilejší storage výrobce na světě. Důkazem je jejich hodnocení podle společnosti Gartner, kdy se již několik čtvrtletí po sobě drží na špici v oblasti general purpose arrays v kvadrantu leaders.

NetApp vždy vyvíjel inovativní řešení v oblasti diskových polí a byl průkopníkem pokročilých inteligentních řešení typu snapshoty, replikace, mirrory, klony, deduplikace, clustery. Stále patří mezi nejrychleji rostoucí společnosti v oblasti storage systémů, se specializací na NAS systémy a inteligentní řešení s přidanou hodnotou pro zákazníka.

Klíčové výhody

Inovativní disková pole společnosti NetApp umožňují snižovat náklady na IT díky spolehlivému ukládání, zálohování, správě a zabezpečení dat. All flash Arrays od této společnosti představují absolutní špičku, co se týče výkonnosti, value added funkcí a spolehlivosti.

Jedna z nejlepších storage technologií vyvinutá speciálně pro cloud je Solidfire (jednoduše škálovatelný výkon i kapacita). Objektová StorageGRID je ověnčena mnoha oceněními a je nejpoužívanější v oblasti zdravotnictví, a to zejména pro PACS systémy.

 

Podpora zaručena

NetApp také vyniká skvělými doplňkovými službami, jako je FlashAdvantage (až 6letá záruka na SSD bez ohledu na vybydlení), možnost výměny kontroleru za novější bez dodatečných investic po 3 letech používání atd.

Co teď?

Zajímá vás, jaké benefity by vaší společnosti přineslo využití technologií NetApp? Ozvěte se nám!
Rádi se nezávazně pobavíme o řešení, které by odpovídalo vašim potřebám a možnostem.