Infoblox

Infoblox

Infoblox je světový leader v oblasti DDI (DNS, DHCP a IPAM). Dodává své řešení předním společnostem, které potřebují efektivně řešit tyto klíčové aspekty své ICT infrastruktury. Toto řešení využívá více než 350 firem z Fortune 500 a má tak 50% market share v DDI.

Pro většinu společností je stále těžší mít pod kontrolou narůstající komplexnost sítí i fyzické a virtuální infrastruktury. Technologie Infoblox přináší pokročilé zabezpečení, spolehlivost a automatizaci do řízení networkingu.

V rámci jedné aplikace tak můžete nyní spravovat vše. Agilně, a přesto na pevném a spolehlivém základě, který vám dá snadno kompletní přehled nad celým ICT ekosystémem vaší firmy.

Klíčové výhody

Infoblox není jen o DDI, ale posouvá bezpečnost vaší sítě na mnohem vyšší úroveň díky technologii Blox One.

  • Poskytuje rozsáhlou ochranu proti exfiltraci dat na bázi DNS umožněním DNS obrany z cloudu.
  • Zabraňuje DNS komunikaci s C&C servery a botnety (DNS Messenger, DGA, Fast Flux).
  • Threat Intelligence zkoumá hrozby z interních i externích zdrojů a umožňuje selektivní distribuci dat.
  • Rychlé prozkoumávání ukazatelů hrozeb z hlediska kontextu a prioritizace.
  • Urychlení nápravy hrozeb sdílením Threat Intelligence s existujícími bezpečnostními systémy (firewally příští generace, SIEM, web proxy) v reálném čase.
  • Rozšíření viditelnosti v DNS např. pomocí ukazatelů kompromisu (IoCs) do dalších bezpečnostních systémů (včetně NAC, SIEM a skenování zranitelnosti).

Podpora zaručena

Infoblox je sice americkým produktem, ale se silným zastoupením v našem regionu. Regionální ředitelství se nachází v Polsku a my jako partner v ČR zajistíme potřebnou podporu.

Co teď?

Zajímá vás, jaké benefity by vaší společnosti přineslo nasazení technologie Infoblox? Ozvěte se nám!
Rádi se nezávazně pobavíme o řešení, které by odpovídalo vašim potřebám a možnostem.