Huawei Enterprise

Huawei Enterprise

Technologie Huawei v Enterprise segmentu jsou celosvětově i lokálně prověřené těmi nejnáročnějšími zákazníky. Z řad telekomunikačních operátorů můžeme jmenovat firmy jako Telefonica O2, T-Mobile, Vodafone, Dial-Telecom. Nebojí se jich ani velké společnosti jako VW Group, BMW, ČEZ, Deutsche Bahn, SNCF a další.

Není třeba se obávat vzdáleností. Logistika Huawei je vynikající díky evropským velkoskladům v Maďarsku a Holandsku. Standardní produkty jsou dodávány v řádu 2 týdnů.

Huawei si zakládá na zelených technologiích. Díky energeticky vyladěným systémům tak umocňují svou ekonomickou výhodu i při provozu, kdy výrazně snižují TCO.

A v neposlední řadě je třeba dodat, že tato data jsou podložena i statisticky. Téměř ve všech segmentech, ve kterých Huawei technologicky působí, se pohybuje v TOP 5 dle nezávislých agentur.

Podpora zaručena

Jako zákazníci Huawei si můžete být jisti, že o vás bude v České republice dobře postaráno. Huawei Technologies Czech s.r.o. má nyní v ČR více než 400 zaměstnanců. A to je silné technické lokální zastoupení.

Co teď?

Zajímá vás, jaké benefity by vaší společnosti přineslo využití technologií Huawei Enterprise? Ozvěte se nám!
Rádi se nezávazně pobavíme o řešení, které by odpovídalo vašim potřebám a možnostem.