Commvault

Commvault

Technologie Commvault jsou celosvětovým leaderem v oblasti Backup a Recovery.  Přináší možnost kombinovat zálohování různých prostředí – virtualizace, pracovní stanice a notebooky, hybridní a multi-cloud prostředí. Charakteristikou je nejširší podpora na trhu pro všechny druhy:

  • Operačních systémů (Microsoft Windows, Linux, Unix, AIX, Solaris, IOS, OpenVMS atd.)
  • Hypervizorů (Vmware, Microsoft Hyper-V, Nutanix, Oracle VM, Red Hat Enterprise Virtualization, Citrix Xen, Huawei FusionCompute atd.)
  • Databází (MySQL, SAP HANA, mongoDB, Informix, Microsoft SQL, Oracle DB, Greenplum DB, IBM DB2, Sybase atd.)
  • Cloud platforem (Amazon, Google Cloud Platform, Microsoft Azure, Oracle Cloud atd.) a aplikací (MS Exchange, SharePoint, Office365, Gmail atd.)

Klíčové výhody

S využitím Commvault máte zajištěno, že záložní data budou brzy k dispozici. V číslech to znamená 49% zlepšení RTO&RPO pro e-maily, soubory, VMs, Exchange, Oracle, SharePoint a SQL databáze.

Záložní data budou vždy v bezpečí díky šifrování: In-Line encryption pro síťovou a datovou bezpečnost, Off-Line encryption pro zabezpečení dat, hardwarové šifrování na páskových knihovnách (LTO-4, 5, 6, 7). Zároveň v sobě systém integruje také ochranu před ransomware útoky.

Aplikačně konzistentní snapshoty (Commvault Intellisnap) s podporou široké škály aplikací a diskových polí – rychlá ochrana, rychlá obnova, granulární obnova ze snapshotů na poli pro soubory, VMs a databáze.

Commvault vám zjednoduší práci s daty. Využít můžete redukce dat pomocí deduplikace a komprese (inline deduplikace, deduplikace na zdroji, globální deduplikace), možnost archivování nebo obsahového vyhledávání nad daty. Bonusem je efektivní centrální management podporující HTML 5 s rozsáhlými možnostmi reportingu a nastavení alertů.

Podpora zaručena

Neděste se skrytých nákladů, Commvault je jednoduchý systém licencování bez záludností a dodatečných nákladů na rozšiřování. Lokální zastoupení technickými experty vám dává jistotu, že nebude problém se dovolat podpory.

Co teď?

Zajímá vás, jaké benefity by vaší společnosti přineslo využití technologií Commvault? Ozvěte se nám!
Rádi se nezávazně pobavíme o řešení, které by odpovídalo vašim potřebám a možnostem.