Arista

Chcete pro svoje datové centrum to nejlepší, co současný trh nabízí? Nechcete dělat žádné kompromisy? Pak je technologie od společnosti Arista to pravé pro vás.

Arista je na trhu pro datová centra leaderem. A nabízí nejlepší integraci s dalším leaderem na poli virtualizace – společností VMware.

Čím se Arista tolik liší od ostatních výrobců síťových zařízení? Firma není řízena akcionáři, ale přímo zakladateli. Vedena je tak odborníky a technicky zaměřenými lidmi, kterým jde o to, aby produkty dosáhly nejlepší možné kvality. Na trh nepustí nic, co není dokonalé. Důkazem budiž statistika CVE zranitelností.

Jednou z hlavních výhod je jednotný software. Ne jedna verze, ne jedna řada ale jeden komplexní software – jeden „image“. Všechno je virtualizovatelné. Chcete si nasimulovat vaše nové datové centrum? Není problém! Stačí vám VMware EVE-NG a je hotovo. Nasazení do produkce je pak otázkou minut.

Rádi vám představíme celou VxLAN fabriku, kompletní management platformu a přesvědčíme vás, že Arista je nejlepší pro velká datová centra.

Co teď?

Chcete vidět EOS naživo? Zajímá vás, jak vypadá CVP a CVX portál?

Ozvěte se nám! Rádi vám technologie ukážeme za chodu (vše běží u nás) a nezávazně si popovídáme o řešení, které by odpovídalo vašim potřebám a nárokům.