Networking

Huawei

V oblasti přenosových a komunikačních sítí vám nabízíme technologie Huawei. Důvod je prostý, nemá smysl tříštit síly a komplikovat sobě i našim zákazníkům život horšími a méně celistvými technologiemi.

Huawei je dnes nejkomplexnějším výrobcem a vládne špičkovou technologií, která v daném segmentu udává ostatním směr. Stačí se podívat na počty nových patentů a participaci jednotlivých výrobců na schvalování nových standardů v daném segmentu. Je zřejmé, že technologie Huawei jsou špička ve svém oboru.

Produktové portfolio

  • Kampusové switche
  • Datacentrové switche
  • Pobočkové routery
  • Páteřní routery
  • DWDM
  • GPON
  • DSLAM
  • WiFi systémy
  • Bezdrátové systémy jako eLTE či klasické Enterprise mikrovlnné spoje
  • NB IoT

DC switche CloudEngine

Dedikovaná řada switchů pro datová centra, které jsou založené na jednotné architektuře a jsou plně kompatibilní mezi sebou. Mezi hlavní výhody patří nejlepší podpora protokolu TRILL, velmi dobrá podpora moderní a populární VxLAN technologie a jednoduchá konfigurace, například pomocí Python scriptů.

Kampusové switche

SDN (Software Defined Network) ve standardu campusových switchů – hybridní technologie umožňuje snadnou budoucí migraci a současně ochranu aktuálních investic. První instalací v ČR byla administrativní budova společnosti CPI v roce 2015.

Campusové řešení od Huawei není omezeno pouze 1 Gbitem, ale nabízí i moderní switche s podporou MultiGigabit (1/2,5/5 Gbit) s podporou PoE do kapacity až 60 W. Unikátnost spočívá ve výborné integraci s WiFi řešením.

AR routery

Nejnovější generace pobočkových routerů umožňuje nahradit až 4 zařízení jedním. Huawei integrovalo do jednoho malého routeru funkce firewallu, pobočkové ústředny, switche i malého serveru.

NE routery

NE routery představují nejvýkonnější routery, které může zákazník nasadit. Propustnosti na úrovni 1 Tbit/s na jeden slot nejsou pro řadu NE40E žádný problém. Velmi populární jsou modely řady NE20E, které jsou pouze 2U vysoké a jsou schopné integrovat až 6x100G QSFP28 portů na wire-speed, přičemž zvládnou plné BGP.

DWDM

Konsorcium AMI Praha a Huatech s podporou Huawei v roce 2017 vystavělo síť DWDM o 29 lokalitách po celé ČR pro společnost ČEZ za pouhé 4 týdny! V pátém týdnu šel systém do ostrého provozu a pomohl tak ušetřit zákazníkovi nemalé provozní prostředky.

Huawei DWDM řešení v současné době používají největší telekomunikační operátoři v České republice. Hlavní výhodou oproti konkurenci je míra integrace (hustota portů, velikost) a velmi nízká energetické spotřeba.

WiFi

Klasická WiFi je pro Huawei hračka. Samozřejmostí je podpora 802.11ac wave2 a MultiGigabit portů. Naší specialitou jsou specifické prostory, jako například HighDensity řešení na stadionu Sparty Praha nebo pokrytí stanic pražského metra.

eLTE-U

Zkušenosti z operátorských řešení přenesené do segmentu Enterprise umožňují stavět privátní LTE sítě v nelicencovaném 5GHz pásmu. Jsme schopni na volných frekvencích postavit síť mnohem odolnější  proti rušení.

Proč Huawei networking s Altepro?

Můžete se opřít o nejsilnější know-how v ČR. V našem týmu najdete HCIE certifikované inženýry v doplněné o další zkušené techniky s certifikacemi na úrovni Professional.

V kombinaci s rozsáhlým DEMO labem se jedná o unikátní know-how, díky kterému jsme schopni o kvalitách nabízených řešení přesvědčit opravdu každého.

 

Arista

Chcete pro svoje datové centrum to nejlepší, co současný trh nabízí? Nechcete dělat žádné kompromisy? Pak je technologie od společnosti Arista to pravé pro vás.

Arista je na trhu pro datová centra leadrem. A nabízí nejlepší integraci s dalším leadrem na poli virtualizace – společností VMware.

Čím se Arista tolik liší od ostatních výrobců síťových zařízení? Firma není řízena akcionáři, ale přímo zakladateli. Vedena je tak odborníky a technicky zaměřenými lidmi, kterým jde o to, aby produkty dosáhly nejlepší možné kvality. Na trh nepustí nic, co není dokonalé. Důkazem budiž statistika CVE zranitelností.

Jednou z hlavních výhod je jednotný software. Ne jedna verze, ne jedna řada ale jeden „image“ – jeden soubor. Chcete si nasimulovat vaše nové datové centrum? Není problém! Stačí vám spustit open source networking simulation software EVE-NG, kde si nasimulujete síťovou topologii dle potřeby. Lze tím elegantně otestovat konfiguraci, která lze pak použít beze změny v produkčním prostředí.

Rádi vám představíme celé moderní BGP EVPN + VxLAN prostředí, management platformu a přesvědčíme vás, že Arista je nejlepší pro velká datová centra.

 

Co teď?

Chcete vidět EOS naživo? Zajímá vás, jak vypadá Cloud Vision Portál?

Ozvěte se nám! Rádi vám technologie ukážeme za chodu (vše běží u nás) a nezávazně si popovídáme o řešení, které by odpovídalo vašim potřebám a nárokům.

 

S networkingem pomůžou