Huatech se stal GOLD a CSP partnerem Huawei

Layer 1
Layer 1
Layer 1
Layer 1
Layer 1
Layer 1
Altepro > Blog > Huatech se stal GOLD a CSP partnerem Huawei

Huatech se stal GOLD a CSP partnerem Huawei

Jsme velmi hrdí na to, že po roce působení na trhu se nám oficiálně podařilo dosáhnout jednoho z našich primárních cílů, a to:

„Posilovat technické a obchodní know-how společnosti tak, aby se stala na poli Huawei technologickým leaderem v České a Slovenské republice.“

Celoroční snaha celého týmu Huatech v roce 2015 jak z pohledu obchodního, tak především  technického, kdy se nám dařilo úspěšně certifikovat tým specialistů a vybudovat velmi působivé DEMO prostředí se odrazila v ocenění ze strany výrobce Huawei udělením následujících certifikací:

GOLD partner

Jsme prvním Huawei GOLD partnerem v ČR a SK, což posiluje zákaznickou jistotu, že s námi opravdu dostanou profesionální obchodní a technickou podporu, kdy náš obchodní a technický tým dokáže doporučit nejvhodnější řešení. Součástí tohoto statusu je samozřejmě nutnost udržovat i technické know-how pro plnohodnotnou schopnost instalací a implementací námi nabízených řešení, což splňujeme našimi technickými specialisty v oblastech IP, WLAN, Security, UC&C či IT.

CSP partner

Dále jsme se stali 3* CSP (Certified Service Partner) pro oblast ČR a SK, čímž doplňujeme naše obchodní know-how i o technické znalosti. Jsme tímto oprávněni zákazníkům poskytovat dvojí služby podpory, tj. mimo standardní podporu výrobce Hi-Care i cenově příznivější Co-Care, kde základní služby výrobce doplňujeme o nadstavbové služby poskytované v českém jazyce našimi specialisty a naším servisním skladem.

Dosažení výše uvedených partnerství pro nás rozhodně není konečný cíl, ale jeden z dílčích úspěchů a ocenění naší snahy poskytovat nejlepší služby zaměřené na technologie Huawei Enterprise na českém a slovenském trhu. Dosažený stav bereme jako motivaci pro další roky a k další práci. Cílem pro nás je dosažené know-how nadále posilovat, tak abychom dosáhli maximální spokojenosti našich zákazníků.