Tomáš je náš Bořek Stavitel datových sítí. Nemá rád stereotyp, proto se zabývá malými projekty až po velké výstavby datacenter. V kanceláři ho moc nepotkáte, jelikož je stále někde v terénu a dohlíží na správný a hladký průběh instalací datových sítí.

Přidejte si Tomáše do své sítě profesionálů na LinkedIn

Project manager

Datové sítě

Co na sebe prozradil Tomáš?

Vzdělání

Můj zájem o IT zajiskřil již na Střední průmyslové škole elektrotechnická v Ostravě, kde jsem získal hluboké znalosti počítačových a zabezpečovacích systémů. Tím ale mé vzdělání rozhodně neskončilo, jelikož si stále rozšiřuji své znalosti certifikacemi a zkušenostmi z mnoha projektů.

 

Certifikace

  • Certified partner SIEMON cabling
  • Certified partner PANDUIT cabling

Kariéra

V roce 2000 jsem získal první zaměstnání u firmy AUSYS – Informační technologie s.r.o., kde jsem pár let nabýval zkušenosti v ICT a stavbě počítačových sítí, jak v průmyslu, tak v klasických kancelářích a obytných domech.

Přes krátkou zastávku v servisním centru opravy mobilních telefonu SIEMENS jsem se opět začal věnovat oboru IT konkrétně výstavba Wi-Fi sítí a AutoID instalací v logistickém průmyslu pro automobilky a jejich dodavatele. Poté jsem nastoupil jako IT Manager do společnosti zabývající se investičním poradenstvím.

Časem jsem ale zjistil, že sedět stále v kanceláři mě opravdu nebaví a chybí mi práce v terénu. Z tohoto důvodu jsem v roce 2015 nastoupil do společnosti PROBOX solutions s.r.o. (nyní ALTEPRO a.s.), kde se jako Project Manager starám o hladký průběh instalací datových sítí od kanceláří přes průmyslové haly až po velká datacentra.

Přečtěte si novinky

Společnost Huawei se v červnu 2015 účastnila významné expozice Interop v Tokiu, kde představila své produkty a řešení, a…

Na podzim tohoto roku, tj. 2015 Huawei uvede nové modely 10Gigabitových campusových přepínačů řady S6700. K dostání budou dva…

Přinášíme na český trh doposud obtížně dosažitelnou možnost otestovat si reálné produkty v praxi. Od nynějška nabízíme zájemcům…