Tomáš je náš Bořek Stavitel datových sítí. Nemá rád stereotyp, proto se zabývá malými projekty až po velké výstavby datacenter. V kanceláři ho moc nepotkáte, jelikož je stále někde v terénu a dohlíží na správný a hladký průběh instalací datových sítí.

Přidejte si Tomáše do své sítě profesionálů na LinkedIn

Project manager

Datové sítě

Co na sebe prozradil Tomáš?

Vzdělání

Můj zájem o IT zajiskřil již na Střední průmyslové škole elektrotechnická v Ostravě, kde jsem získal hluboké znalosti počítačových a zabezpečovacích systémů. Tím ale mé vzdělání rozhodně neskončilo, jelikož si stále rozšiřuji své znalosti certifikacemi a zkušenostmi z mnoha projektů.

 

Certifikace

  • Certified partner SIEMON cabling
  • Certified partner PANDUIT cabling

Kariéra

V roce 2000 jsem získal první zaměstnání u firmy AUSYS – Informační technologie s.r.o., kde jsem pár let nabýval zkušenosti v ICT a stavbě počítačových sítí, jak v průmyslu, tak v klasických kancelářích a obytných domech.

Přes krátkou zastávku v servisním centru opravy mobilních telefonu SIEMENS jsem se opět začal věnovat oboru IT konkrétně výstavba Wi-Fi sítí a AutoID instalací v logistickém průmyslu pro automobilky a jejich dodavatele. Poté jsem nastoupil jako IT Manager do společnosti zabývající se investičním poradenstvím.

Časem jsem ale zjistil, že sedět stále v kanceláři mě opravdu nebaví a chybí mi práce v terénu. Z tohoto důvodu jsem v roce 2015 nastoupil do společnosti PROBOX solutions s.r.o. (nyní ALTEPRO a.s.), kde se jako Project Manager starám o hladký průběh instalací datových sítí od kanceláří přes průmyslové haly až po velká datacentra.

Přečtěte si novinky

Společnost Huawei nabízí SSD disky za stejnou cenu jako 10k SAS disky. Podle odhadu společnosti Gartner bude polovina…

7. ledna 2019 společnost Huawei Technologies uvedla na trh nejvýkonnější procesor založený na technologii Advanced RISC Machine nazývaný…

9. ledna 2019 společnost Huawei Technologies představila jeden z prvních datacentrových switchů navržený pro aplikaci umělé inteligence. Tento switch…