Ondřej Strýhal

Ondra je Solution Manager. To znamená, že spravuje jednotlivá technologická řešení, jako například Infoblox, Huawei storage, VMware Workspace One.

Přidejte si Ondřeje do své sítě profesionálů na LinkedIn.

Securita

EMM

Co nám na sebe Ondra prozradil?

Vzdělání

Studoval jsem obor informační technologie na UPCE, kde jsem získal základy informačních technologií a programovacích technik. Velice zajímavou zkušeností pro mne byla stáž u společnosti Avnet v UK, kde jsem dostal možnost věnovat se technologiím jako je VMware Virtualizace a IBM Storage. V rámci sebevzdělávání pravidelně navštěvuji různé odborné kurzy, které rozšiřují mé dosavadní znalosti a dovednosti.

 

Certifikace

  • Huawei HCIA – Storage
  • VMware Workspace One

Kariéra

V roce 2010 jsem při studiu nastoupil do společnosti Avnet (nyní TechData). Připravoval jsem testovací prostředí technologií IBM a VMware. Zároveň jsem jako technická podpora pomáhal partnerům při řešení problémů s těmito technologiemi.

Dva měsíce jsem strávil na stáži v Olduby Bracknell v Avnet UK, kde jsem pracoval s technologiemi IBM storage a VMware Horizon View. Byl jsem také u rozvoje projektu implementace technologie VMware Horizon view na ČVUT, který řešil 3D akceleraci ve virtuálních desktopech. Od roku 2015 až do srpna 2017 jsem působil jako technický konzultant technologií VMware Workspace One a Palo Alto Network.

V roce 2017 jsem opustil společnost Techdata a vydal se na rok cestovat po Evropě v obytném autě. Nyní pracuji ve společnosti Huatech s technologiemi jako jsou Infoblox, Huawei storage, VMware Workspace One.

Přečtěte si novinky

Společnost Huawei nabízí SSD disky za stejnou cenu jako 10k SAS disky. Podle odhadu společnosti Gartner bude polovina…

7. ledna 2019 společnost Huawei Technologies uvedla na trh nejvýkonnější procesor založený na technologii Advanced RISC Machine nazývaný…

9. ledna 2019 společnost Huawei Technologies představila jeden z prvních datacentrových switchů navržený pro aplikaci umělé inteligence. Tento switch…