Johana Šimonová

Johanka je náš strážce účetnictví. Pokud potřebujete vystvětlit, co znamená DUZP anebo vyfakturovat, právě ona je tím člověkem, na kterého se můžete obrátit a spolehnout.

Fakturační mág

Spočítá vám to!

Co nám na sebe Johanka prozradila?

Vzdělání

Po maturitě jsem zamířila na UK, fakultu Přírodovědeckou. S oborem Biochemie jsem statečně bojovala až do státnic. Tuhle bitvu jsem ale bohužel prohrála. Všechno zlé je však pro něco dobré a já si odnesla mimo mnoha dovedností a softskills také vědomí, že tudy cesta nepovede.

Vydala jsem se tedy cestou zcela odlišnou. Nyní při práci studuji dálkově ekonomickou školu, která mi otevírá zcela nové obzory, daleko bližší mému aktuálnímu pracovnímu zaměření.

Kariéra

Ruku v ruce s mým vzděláním šla i má kariéra. Byl to tedy celkem kariérní reengineering. Po několika měsících ve farmaceutické firmě na pozici laborantky jsem dospěla k závěru, že tento obor rozhodně není pro mě. Chtěla jsem se posunout někam, kde budu mít kolem sebe více lidí, každodenní výzvy a nestereotypní náplň práce. Nastoupila jsem jako office asistentka do bpd partners a.s., kde jsem si rychle osvojila tuto práci a hledala další uplatnění. To mi bylo poskytnuto zde v Huatechu (nyní Altepro a.s.). Aktuálně mám na starosti účetnictví a vše s ním spojené.

Přečtěte si novinky

Společnost Huawei nabízí SSD disky za stejnou cenu jako 10k SAS disky. Podle odhadu společnosti Gartner bude polovina…

7. ledna 2019 společnost Huawei Technologies uvedla na trh nejvýkonnější procesor založený na technologii Advanced RISC Machine nazývaný…

9. ledna 2019 společnost Huawei Technologies představila jeden z prvních datacentrových switchů navržený pro aplikaci umělé inteligence. Tento switch…