Jarda je srdcem naší realizační divize. Zároveň je jedním z konzultantů, kteří zákazníkům pomáhají směřovat dopředu jejich technologické celky serveroven, datových center a infrastruktury. Je to opravdový profesionál s více než 20letou praxí se zákazníky po celé Evropě.

Přidejte si Jaroslava do své sítě profesionálů na LinkedIn

20 let praxe v oboru ICT

Moderní technologie

Co nám na sebe Jaze prozradil?

Vzdělání

Vše to začalo v roce 1992 na Střední průmyslové škole elektrotechnické v Olomouci, kde jsem se naučil programovat a orientovat se v oboru IT a elektrotechniky. Elektrotechnika mě bavila, proto jsem nastoupil na Fakultu elektrotechnickou pražského ČVUT. I když jsem fakultu nedokončil, 4 roky studia mi doplnilo spoustu mezer a rozšířilo znalosti – mimo jiné i o audiotechnice a zvuku.

Kariéra

V roce 2000 jsem nastoupil jako technik do společnosti DROPTOP COMPUTING s.r.o., kde jsem později vedl servisní oddělení. Měl jsem na starosti správu počítačových sítí se zaměřením na WiFi a servis počítačů Apple Computer.

Po 6 letech jsem se rozhodl založit vlastní firmu se zaměřením na správu ICT, výstavbu infrastruktury a datová centra. Značka PROBOX na trhu působila 14 let a v roce 2020 se i s celým týmem spojila se společností Huatech a.s.

Našim sloučením jsme se stali ALTEPRO solutions a.s.