Jan Černý

Honza v týmu zastává pozici Wireless and Videoconferencing Specialist. Setkáte se s ním nejen při konzultacích a implementacích Unified Communication řešení, ale i při řešení technických aspektů a optimalizaci vaší podnikové WiFi sítě.

Bezdrátové komunikační systémy

Video
konference

Co na sebe Honza prozradil?

Vzdělání

Pro vzdělání jsem zamířil na Dopravní fakultu ČVUT. Mým oborem byla automatizace v dopravě a telekomunikacích, zaměření na optické sítě. Velice zajímavou zkušeností pro mě byl studijní pobyt ve Finsku, kde jsem navštěvoval Tampere University of Technology a studoval vláknovou optiku a bezdrátové komunikační technologie.

Certifikace

  • Huawei HCIA – Videoconference
  • Huawei HCIA – Routing & Switching
  • Ruckus Wireless Solutions Engineer

Kariéra

Zkušenosti během své kariéry získal s nejrůznějšími videokonferenčními značkami a řešeními, takže dnes rád poradí všem, kteří chtějí mít jistotu, že je jejich videokonferenční technika nezradí v té nejnevhodnější chvíli.

V oblasti bezdrátových technologií a networkingu začínal sbírat praktické zkušenosti v rámci komunitního CZFree.Netu. Postupem času na obchodních a produktových pozicích čerpal zkušenosti s nejrůznějšími wireless vendory jak přístupových a transportních, tak podnikových řešení.

Pokud dnes budete řešit design nebo debug fyzické vrstvy své podnikové sítě, bude Honza ten, kdo Vám se svými rozsáhlými referencemi a praktickými zkušenostmi z tuzemských i nadnárodních SiteSurvey projektů nabídne pomocnou ruku.